Co to jest immunocal?

Immunocal jest suplementem diety, jaki zapewnia bezpieczną, naturalną oraz skuteczną metodę wspierającą produkcję GSH. Jest to produkt w 100 procentach naturalny.

Jego podstawą jest serwatka w proszku z krowiego mleka. Jest owocem wieloletnich, dokładnych badań przeprowadzonych przez dr. Gustavo Bounousa.
klawiatura
Autor: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Źródło: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Immunocal podwyższa poziom glutationu w organizmie – jego efektywność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Dzięki temu wszelka komórka będzie silniejsza a także lepiej radzi sobie z zagrożeniami. Immunocal jest dla Ciebie, kiedy chcesz: wzmocnić układ odpornościowy, ochronić się przed zanieczyszczeniami środowiska, podwyższyć poziom energii, usprawnić kondycję fizyczną, spowolnić procesy starzenia organizmu.

czarne paznokcie
Autor: Ashley MacKinnon MacKinnon
Źródło: http://www.flickr.com
Glutation jest najważniejszym wewnętrznym antyoksydantem wytwarzanym przez nasz układ. Walczy z wolnymi rodnikami, zmniejsza stany zapalne. Wysoki poziom glutationu to sprawny układ immunologiczny. Glutation pomaga też wyeliminować szkodliwe toksyny z naszego ciała, takie jak kancerogeny, dym z papierosów. Organizm człowieka bezustannie narażony jest na atak wolnych rodników. Zanieczyszczenie powietrza, dym papierosowy, konserwowana strawa – to wyłącznie niektóre z niebezpieczeństw.

Jeśli zaabsorbował Cię opisywany artykuł, kliknij koniecznie tutaj, ponieważ świetna witryna z pewnością też jest godna polecenia.

Uniwersalnie znane a także stosowane antyutleniacze, tj. witamina A, C, E oraz selen unieszkodliwiają wolne rodniki. Biorąc pod uwagę kardynalne znaczenie antyutleniaczy w zachowaniu zdrowia, nie dziwi fakt, iż organizm sam je wytwarza. Najważniejszym z nich jest glutation.

To od niego zależy prawidłowe działanie innych antyutleniaczy i stąd naukowcy nazywają go głównym przeciwutleniaczem – jest niezbędny do prawidłowej pracy pozostałych antyoksydantów.
Wskazane jest zatem zastosować Immunocal cena jakiego nie jest zanadto wysoka.