Dlaczego należałoby się zainteresować awangardową szczotką do uzębienia?

W obecnych dniach większa część ludzi wie, czym jest kabel USB. Zazwyczaj służy on naturalnie do przyłącza do laptopa różnych sprzętów takich jak klawiatura czy też skaner.

rośliny
Autor: Kupiec
Źródło: Kupiec
Czy pamiętasz wszakże, iż można by do przykładowo notebooka podłączyć nawet swą szczoteczkę do uzębienia?
kłopoty
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Tak, ta niespotykana notyfikacja nie jest wcale jakąkolwiek fikcją. Idzie o elektryczną szczotkę, w której można w taki sposób doładować baterię. Idzie o towar pod nazwą szczoteczka soniczna Seysso. Warto dodać, że wymienione baterie są bardzo odporne oraz potrafią wystarczyć wręcz na sześć tyg. A co takowego specjalnego jest w niniejszym sprzęcie? Więc wymieniony towar ma aż 3 tryby pracy. Okazują się być one przewidziane do różnorodnych rodzajów czyszczenia uzębienia: normalny (41 000 obrotów na min.), tryb Soft dla osób mających nadwrażliwość (31 000 obrotów na min.) i sposób usuwający przebarwienia (48 000 obrotów na min). Należałoby również powiedzieć, że tego typu szczoteczka posiada zamontowany timer, dzięki któremu będziemy posiadali gwarancję, że wszelakie obszary jamy gębowej umyliśmy tak samo precyzyjnie.
katar
Autor: mikael altemark
Źródło: http://www.flickr.com
Wszakże to nadal nie wszystko, ponieważ wymieniony produkt posiada niezwykle eleganckie etui, jakie ma wymienną końcówkę oraz niewielką pastę do zębów. Ponadto ma ono system naładowywania akumulatorków, a jego wnętrze znakomicie komponuje się z samą szczoteczką.

Warto także nadmienić, iż szczoteczka soniczna Seysso ma szczególną technologię DCT, dzięki której mikro bąbelki docierają do najbardziej ukrytych miejsc jamy gębowej.