Kardiolodzy w mieście Bolesławiec – jakie oferują usługi oraz za jakie ceny?

Bolesławiec to nie zbyt spore miasto w woj. dolnośląskim, w którym to pomimo wszystkiego odnajdziemy 5 kardiologów, w środku tego również Centrum Zdrowia i Poradnię Kardiologiczną. Cała piątka oferuje przeróżne usługi, które to pomimo wszystkiego trzymają się mniej więcej tych samiutkich kwot.

katar
Autor: Nina Matthews
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie to dokładnie usługi i jak wygląda średnio ich cennik? Tego wszystkiego po dowiadujesz się z tego artykułu!

Jak widać po przeczytaniu naszego wstępu, kardiolog Bolesławiec jest to zawód dość rzadko występujący na terenie owego miasta. Mimo wszystko jednakże te konkretne osoby oferują naszym osobom cały szereg przeróżnych usług w dosyć przystępnych cenach. Wśród nich znajdziemy takiego typu usługi jak: Konsultacje kardiologiczne (które to mogą kosztować średnio 120 złotych), Ekg – a więc elektrokardiografia (koło 40-50 złotych), tak nazywana „Próba wysiłkowa” (która wynosi około 130 zł), Holter typu ekg (około stu pięćdziesięciu zł), tak zwany „Holter ciśnieniowy” (w kwocie stu złotych), konsultacje internistyczne oraz zwykła, standardowa wizyta. Poza nimi jest jeszcze kilka innych badań, które są wykonywane nie we wszystkich gabinetach. Bardzo dobrze jest mieć świadomość, iż płacić za wszelakie napomknięte wyżej usługi (i te inne, nie wymienione), które są częścią działu kardiologii, możemy zarówno gotówką, jak również kartą płatniczą, nie napomykając już o płatnościach typu LUX-MED, czy Compensa itp.

Dobrze jest też napomknąć, że – jeśli nie jesteśmy pewni, w jakie miejsce się udać albo po prostu nie posiadamy pojęcia, czy są w ogóle dostępne wizyty – bardzo dobrze jest zajrzeć do sieci, w której istnieją strony, które to pokazuje wolne terminy spore większości lekarzy w danym rejonie.