Niebanalne gadżety do ogrodu – szykowny oraz pomysłowy kosz wiklinowy do ogrodu

Każda osoba, jaka ma przed swoim domem ogród niewątpliwie poświęca bardzo sporo czasu na dbanie o niego. Bez wątpienia pragnęlibyśmy, by nasz ogród przedstawiał się bardzo kreacyjnie i ciekawie, w związku z tym nierzadko wprowadzamy do niego różne unowocześnienia i nowoczesne gadżety, które sprawiają, że przedstawia się on naprawdę porywająco.

ogród
Autor: Doug Kerr
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo osób ma w ogrodzie miejsce na klomby z kwiatami, małe drzewka, jeszcze inni posiadają w ogrodach małe gustowne oczka wodne, stylowe dróżki wykładane kamieniami – pomysłów na innowacyjny ogród jest w dzisiejszych czasach naprawdę wiele. Ciekawą aranżacją ogrodu i niewątpliwie całkiem niebanalnym gadżetem może być wiszący kosz z wikliny – . Taki kosz może być użytkowany na wiele przeróżnych sposób.

Na przykład można w nim zasadzić ładne kwiaty i zlokalizować go gdzieś w centralnym punkcie ogrodu, czy też powiesić go w jakimś miejscu, na przykład na werandzie. Kilka koszów wiklinowych z ślicznymi kolorowymi kwiatami bezsprzecznie będzie prezentować się znakomicie, a Twój ogród (obejrzyj drewniane meble do Twojego ogrodu) nabierze całkiem nowego wyrazu. Kosz wiklinowy do ogrodu można dodatkowo powiesić na drzewie, w tym celu należałoby wybrać szczególny model wiszącego kosza wiklinowego (świetne pomysły z kategorii ekskluzywne meble ogrodowe).

W środku też można zasadzić kwiaty czy też ozdobić go lampkami, kadzidełkami czy innymi gustownymi drobiazgami. Taki kosz służący niczym lampka będzie cudownie prezentował się wieczorną porą. Kosze wiklinowe mogą również służyć do siedzenia, na rynku odszukamy obecnie multum foteli bujanych wykonanych z wikliny, które
ogród
Autor: www.elswar.pl
Źródło: www.elswar.pl

naprawdę wspaniale wyglądają w każdym ogrodzie, prócz tego obłożone miękkimi puszystymi poduszkami sprawdzają się naprawdę perfekcyjnie.

Na rynku znajdziesz w dzisiejszych czasach niemało różnorodnych modeli koszy wiklinowych, wiszących, stojących, z rączką czy bez, okrągłych, kwadratowych, dużych i małych, z grubej lub cienkiej wikliny – wybór jest istotnie bezkresny natomiast pomysłów na aranżację ogrodu z użyciem kosza wiklinowego niewątpliwie jest jeszcze więcej.