Nowoczesna analiza kropli krwi pozwala poznać aktualny satus naszego ciała

Analiza żywej kropli krwi to odkrywcza metoda oceny stanu organizmu. Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi pozwala na ocenę kondycji organizmu oraz zdolności do utrzymania stanu równowagi – homeostazy. Stabilność wewnętrzna jest podstawą prawidłowej działalności wszystkich układów i narządów w organizmie. By osiągnąć stan tejże stabilności, konieczne jest utrzymanie parametrów krwi na dobrym poziomie.

Zdrowie
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Naukowe testy mikroskopowe, nazywane inaczej próbami na żywych komórkach są sposobem służącym ocenie biologicznego środowiska człowieka. Analiza żywej kropli krwi, polega na pobraniu kilku kropel krwi z opuszki palca, nakłuwaczem do pomiaru glukozy u diabetyków. Ukłucie praktycznie nic nie boli. W badaniu tym wykorzystujemy fakt, że przez ok. dwudziestu minut po pobraniu krew jest jeszcze żywą tkanką. Nie jest ona zmieniona przez barwienie lub jakiekolwiek utrwalanie środkami chemicznymi. Jest więc w stanie naturalnym poddana oględzinom. Krople krwi (przeczytaj więcej na ) umieszcza się pod mikroskopem o zaawansowanej technologii. Obraz przesyłany jest na ekran monitora, dzięki czemu osoba zainteresowana ma możliwość obejrzenia obrazu swoich krwinek. Dzięki zastosowaniu dużego powiększenia widoczne są wszystkie budulce krwi, między innymi – aktywność oraz ułożenie czerwonych krwinek względem siebie. Analiza ta wykrywa obciążenia będące przyczynami rozmaitych chorób, mi.in: poziom obciążeń całego organizmu metalami ciężkimi; obecności grzybów, bakterii, wirusów; wykrycie zaburzeń układu hormonalnego, pracy – wątroby i tarczycy; stwierdzenie aktywności białych krwinek oraz agregacji płytek krwi i ocenienie kondycji erytrocytów; stwierdzenie obecności złogów cholesterolu; wykrycie zaburzeń metabolizmu oraz stopnia zakwaszenia organizmu.

W przeciwieństwie do innych testów, badanie w mikroskopie kontrastowo-fazowym może wskazywać na obecność schorzeń przedchorobowych – nawet z rocznym wyprzedzeniem, co umożliwia zastosowanie stosownej kuracji za sprawą naturalnych produktów żywieniowych. Analiza żywej kropli krwi trwa ok. 30 minut.

Odkryj inne tego typu bardzo przydatne źródło informacji na opisywany problem – kliknij tutaj i przeczytaj więcej w tekście (https://afterfit-catering.pl/aglomeracja-slaska).

Całe spotkanie w raz z konsultacją trwa do godziny.Dobę przed badaniem nie należy pić napojów wysokoprocentowych. W dniu badania nie można pić kawy naturalnej. Na 2 godziny przed badaniem nie można spożywać posiłku. Pół godziny przed badaniem konieczne jest wypicie ok. 0,5 litra wody niegazowanej. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń może zaburzyć prawidłowy przebieg analizy.