Odmiany biżuterii damskiej

Biżuteria stanowi obecnie rozległy asortyment i osobistą kolekcję kobiet, które każdego dnia powiększają ją, kupując, a nawet otrzymując z powodu różnych okazji coraz to nowsze, doskonale trafiające w gust dodatki.

Posiadają one różne ceny i formy – pośród nich wyróżnić można kolczyki, naszyjniki, jak również bransoletki, które bardzo często spotkać można na rękach kobiet lubujących się w ciekawych i unikalnych dodatkach.
wełna
Autor: PREVOLUTION
Najczęściej kupowana i najbardziej doceniana jest złota bransoleta, czyli – inaczej mówiąc – wyprodukowane ze złota biżuterie. W chwili obecnej pośród nich znaleźć można różnego rodzaju produkty, takie jak celebrytki posiadające cienki łańcuszek i ciekawy wzór, jak również nieco grubsze – bardziej pasujące do wspomnianego już określenia. Bransolety są projektowane przez producentów znanych na całym świecie, które uwielbiają wszystkie kobiety. Wśród nich jednak ceny stanowią różny przedział, ponieważ niektóre z nich są dostępne już od kilkuset złotych, jednak górna granica sięga nawet wielu tysięcy. Zarazem jednak należy dodać, iż każda złota bransoleta produkowana jest z uwagą o najdrobniejszy szczegół, dlatego też potrafią zachwycać nawet najbardziej wymagające właścicielki.
naszyjnik z onyksu
Autor: Midland
Źródło: Midland
szparagi
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nieco inną, lecz równie uwielbianą biżuterią jest naszyjnik z onyksu – minerału, który posiada ciekawe zastosowanie, a także wzory.

Pośród nich można odnaleźć wiele odmian i kolorów – niektóre zwykle występują w barwie zielonej, białej, czarnej, bądź też łączy w sobie czarny i biały kolor jednocześnie. Jest to kamień, który sprawdza się między innymi w jubilerstwie oraz pełni rolę ozdobną.