Ogrodowe fajeczki rozświetlają wieczory

Ilekroć podziwiamy projekty duńskiej designerki, Pernille Vea, stałej współpracownicy marki MENU, tylekroć ujmuje nas jej niezwykły, projektancki instynkt. Vea potrafi okiełznać każdą materię, nawet tę najtwardszą i zdawałoby się, najbardziej oporną.

Pipe - świeczniki ogorodowe żeliwne
Autor: MENU
Źródło: www.smakprostoty.pl
Tym razem duńska projektantka skierowała uwagę na żeliwo, nadając mu niespotykaną, zupełnie dlań niecharakterystyczną, bo subtelną formę. Vea stworzyła linię świeczników ogrodowych Pipe, które można wbić w pień drzewa, by odmieniły delikatnym blaskiem świec ciepłe wieczory.

Świeczniki-fajeczki, których dwie odsłony proponuje duńska marka MENU (rozświetl swój taras), są, co jest tak znamienne dla projektów Vea, nadzwyczaj proste, ale i zmysłowe.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeżeli tak, poczytaj użyteczne tematy, jakie z zaangażowaniem opisaliśmy w najnowszym artykule (http://zielonastrefa.net/uslugi-ogrodnicze/).

br>
Ciekawią Cię przeróżnego rodzaju inne newsy (http://zielonastrefa.net/)? Dobrze się składa, gdyż masz wybór, by przejść na nową stronę i tam przestudiować precyzyjne wiadomości.

Można osadzić w nich, wedle woli, tradycyjną, wysoką świecę, bądź niewielki tealight.
Pernille Vea podpowiada, że świecznik można umieścić w szparze w drewnianym tarasie, można zabrać je na pomost, umieścić wszędzie tam, gdzie podłoże jest z jednej strony miękkie, z drugiej stabilne na tyle, by zachować w pionie żeliwny świecznik.

Po raz kolejny i na pewno nie ostatni, duńska designerka czaruje świat swoim talentem, pokazując, że można łączyć przedmioty i materie dotychczas od siebie bardzo odległe – fajki i żeliwo.