Uśmiech bywa najpiękniejszą wizytówką niejednej osoby – przełamuje lody oraz pozwala poznawać nowych znajomych

Twierdzi się, że uśmiechnięty człowiek od razu jest ładniejszy. Tym bardziej jeśli jest to szczery uśmiech od ucha do ucha.
W kilku sektorach ważna wydaje się być prezencja oraz ładny uśmiech.

wykład
Autor: DFID – UK Department for International Development
Źródło: http://www.flickr.com
kobiece usta
Autor: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com
Menadżerka w sklepie czy prezenterka telewizyjna nie byłyby w stanie wykonywać swego zawodu, gdyby brakowało im zębów. Niestety ubytki w uśmiechu często dyskwalifikują ludzi, którzy starają się o pewne stanowiska pracy. To niesprawiedliwe, ale ludzie są wzrokowcami i najczęściej oceniają innych w przeciągu zaledwie pierwszych kilku minut. Szeroki uśmiech zawsze ułatwia zjednywanie sobie ludzi. Jeśli jednakże w przeszłości przytrafiło się coś, co było powodem utraty zębów, to nie wydaje się to być koniec świata. Nie oznacza to, że powinniśmy nie wychodzić z mieszkania lub stale mieć smutną minę. Trzeba po prostu wybrać się do gabinetu stomatologi estetycznej i spytać o implanty. Nie musimy się wstydzić. Jest XXI stulecie i dentyści wykonują takie zabiegi dość regularnie. implanty wołomin (dostępna- -> wolomin.centrumdemed.pl/implanty/) to najnormalniejsze w świecie zęby, które przymocowuje się do dziąsła na stałe. Jedna różnica polega na tym, że na miejscu korzenia posiadają śrubkę. Cały zabieg nie trwa dłużej niż kilkadziesiąt minut i jest przeprowadzany pod znieczuleniem. Implanty (sprawdź niskie ceny na implanty kraków) dobrze uzupełnią pewne pojedyncze straty w uzębieniu.

Od tego momentu nie będziemy już zmuszeni się wstydzić swojego uśmiechu czy zasłaniać ust dłonią, gdy będziemy się śmiać. Od dziś będziemy w stanie w pełnej krasie prezentować światu swój promienny uśmiech i znowu być szczęśliwi.